EnglishSlovenskyČesky

VentiCAD - návrhový program VZT zariadení

Program je k stiahnutiu tu.

Software VentiCAD – návrhový program VZT zariadení

Software VentiCAD bol zostrojený  výhradne ako pomocný program výberu vhodného zariadenia VZT projektov. Prevažne je určený pre VZT projektantov, obchodných zástupcov Elektrodesign ventilátory spol. s r.o. a technickú podporu predaja. Software na základe požadovaných parametrov je schopný selektovať vhodnú prívodnú jednotku, rekuperačnú jednotku, alebo vodný či elektrický ohrievač do potrubí.

Software je ľahko ovládateľný, intuitívny a ponúka projektantovi súhrn základných vlastností VZT zariadení s možnosťou tlače technického listu, obsahujúceho názov, grafické data zvoleného pracovného bodu, hlukové parametre daného zariadenia, rozmerový výkres a izometrický pohľad, technologickú schému regulačného systému a v neposlednej rade i predbežnú cenovú kalkuláciu. Všetky informácie sú zhromaždené v celkovom projektovom liste vybraných zariadení s možnosťou štandardnej  tlače, alebo „pdf“ či „XPS“ tlače. Ako ďalšiu veľmi zaujímavú možnosť, pre správnu realizáciu projektu, ponúka VentiCAD možnosť uloženia pohľadov VZT zariadení do 3D, alebo 2D skice a to vo formáte DXF s merítkom 1:1.

Selekčný software umožňuje voliť z troch základných jazykových variant: českej, anglickej a slovenskej. Navrhnuté zariadenia možno jednoducho ukladať pre prípadné následné úpravy v projekte. Základné aktualizácie sú prevádzané 1x za 2 mesiace. Ak si to vyžiadajú  podmienky (závažná chyba v podkladoch, nezhoda s katalógom, či inými technickými informáciami výrobcov) bude sa aktualizácia konať v najbližšom možnom termíne, max. do 14 dní.

Doporučená minimálna konfigurácia systému pre inštaláciu:

Systém: Windows® XP SP3/Windows Vista®/Windows® 7 (najnovší Service Pack) s DirectX® 9.0c
Procesor: Intel Pentium® 1 GHz nebo AMD Athlon 1 GHz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce®  nebo ATI Radeon™ min. 256MB
Miesto na disku: 250MB voľného miesta na systémovom disku
Pamäť: 1 GB RAM
Internet: min. 512kb/s download
Monitor: minimálne rozlíšenie 1024×768

Ak sa vyskytnú pri inštalácii, či po nej, akékoľvek nezrovnalosti, alebo problémy kontaktujte prosím našu technickú podporu na emaile software@elektrodesign.cz

Elektrodesign ventilátory spol. s r.o. ako jediný a riadny poskytovateľ softwaru VentiCAD si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny v software i dokumentácii. Všetky uvedené data sú informatívne a nemusia sa zhodovať s dátami uvedenými v inej technickej dokumentácii výrobcov a dodávateľov.

 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelia obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a ďalšie)